Незабаром можуть заборонити автівки на «єврономерах»

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики розробив законопроект, згідно з яким нерезидентам України буде заборонено передавати право управління автомобілем стороннім особам. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ адвокат Богдан Хмельницький.

Простіше кажучи, тепер громадяни України не зможуть керувати машинами з «єврономерами», прикриваючись дорученнями на їх ім’я.

«Ситуація з цими єврономерами непроста. Звичайно, з одного боку, в країну завозиться всяке сміття з європейських звалищ. З іншого — люди, нарешті, отримали можливість купувати дешеві машини, які не починають розвалюватися відразу після купівлі. З третього боку — величезна кількість ДТП за участю машин на «єврономерах», іноді з найтяжчими наслідками, після яких господарі подібних машин кидають їх і знайти винуватця аварії неможливо», — пише Богдан Хмельницький.

«На мій погляд, безумовно, необхідно вводити жорсткий контроль, а й абсолютно божевільні мита на кордоні теж необхідно зменшувати, інакше люди знайдуть нову лазівку в законі. Ну і вирішувати, що робити з тими, хто вже їздить на «єврономерах», — підсумував адвокат.

Поділитися посиланням



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Новини партнерів


Читайте у цій рубриці