Депутати не підтримали скасування допорогових публічних закупівель

15 грудня відбулась XVI сесія міської ради. В порядку денному депутати розглянули 85 питань.Серед питань, внесених на розгляд, були: зміни до Регламенту Шепетівської міської ради, затвердження плану її роботи на перше півріччя 2017 року, затвердження міських програм та внесення деяких змін, затвердження статутів шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, передача на баланс ОСББ багатоквартирного будинку, перейменування вулиць та інше.

На початку засідання міський голова Михайло Полодюк вручив депутату Шепетівської міської ради VІІ скликання Василю Гетьману грамоту Хмельницької обласної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Несподіванкою стало для присутніх у залі заява ГО «Шепетівський осередок Спілки поляків України, в якій вони попросили зняти з розгляду проект «Про продаж земельної ділянки Шепетівському осередку Спілки поляків України». Голова спілки Валентина Пасічник без жодних пояснень та коментарів просто передала головуючому документ.

Обговорення нової редакції регламенту дещо розігріло атмосферу в залі. Голова профільної комісії депутат фракції БЮТ Валентина Прохорчук перед початком голосування зачитала підготовлене рішення. Однак депутат Валерій Федоров мав власне бачення на запропонований проект і попросив час для виступу.

Заслухавши обох доповідачів, міський голова запросив  начальника юридичного відділу Ганну Бабась, аби вона пояснила нові положення, запропонованому проекті Регламенту Шепетівської міської ради.

В результаті голосування жоден із варіантів змін Регламенту не отримав підтримки депутатів.

Невдоволені таким рішенням депутати Володимир Костюк, Валерій Федоров та Руслан Савчук покинули сесійну залу.

Після цього народні обранці по всіх питаннях, які винесені на сесію, голосували одностайно.

Прийняли міську Програму з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017 рік, Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО — мешканців міста Шепетівка на 2017 рік.

Передали нежитлове приміщення площею 145,4 кв.м по вул. Героїв Небесної Сотні, 33А для розміщення амбулаторного комплексу загальної практики сімейної медицини.

Рішенням сесії погоджено пакет проектів щодо затвердження статутів закладів середньої освіти міста, а також про введення з першого січня 2017 року додаткових 0,5 ставки бухгалтера в освітянських закладах міста. Таке рішення спричинене введенням у користування системам електронних закупівель «Е-Data» та «Prozorro».

У частині приміщення управління освіти невдовзі буде розташовано «Центр надання адміністративних послуг», відповідне рішення отримало підтримку більшості учасників голосування.

На завершення депутати розглянули проекти виділення земельних ділянок військовослужбовцям, що перебували в зонах бойових дій, для ведення індивідуального садівництва.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці