Фінансисти та страховики на Хмельниччині отримують найвищі зарплати

Уторік протягом січня–листопада розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працюючих 10 і більше осіб) становив 5791 грн, що в 1,8 раза більше встановленого прожиткового мінімуму для працездатної особи та мінімальної заробітної плати (3200 грн) і на 47,5 % більше порівняно з відповідним періодом 2016-го.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали фінансова та страхова діяльність, а серед промислових видів діяльності — виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці області в 1,5 раза та 1,6 раза відповідно. Найнижча заробітна плата спостерігалася в закладах з тимчасового розміщування й організації харчування та на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (відповідно 57,2 % та 66,8 % від середнього рівня по області).

Індекс реальної заробітної плати в січні–листопаді 2017 р. порівняно з відповідним періодом 2016 р. становив 128,4 %.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 грудня 2017 року становила 6,5 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за листопад, при цьому 78,6 % загальної суми заборгованості утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

На початок грудня на економічно активних підприємствах вчасно не отримали заробітну плату 375 осіб. Кожному з них не виплачено в середньому по 3702 грн, або 58,4 % від середньої заробітної плати за листопад.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці