Спортсмени шепетівського «Пересвєта» серед призерів всеукраїнських турнірів

14–16 вересня на манежі ЦСК ЗСУ відбувся Кубок України серед дорослих і Всеукраїнський турнір серед дітей, юнаків та юніорів з Комбат Дзю-Дзюцу. У змаганнях взяли участь 280 спортсменів. Кубок України був відбірковим до чемпіонату світу, який відбудеться 12–14 жовтня в Чехії.

Спортсмени Хмельниччини завоювали у двох версіях Фулл-контакт і Клоз-контакт 6 золотих, 6 срібних і 4 бронзові нагороди, і посіли друге загальнокомандне місце з Кубку України серед дорослих.

До складу збірної області увійшли спортсмени зі спортивних клубів: «Комбат» — Хмельницький, «Сокіл» — Хмельницький, «Буревісник» — Хмельницький і «Пересвєт» — Шепетівка. Спортсменів підготували тренери: Марчук Олександр, Будзіхівській Вадим, Рудич Олег, Мозолюк Олександр, Дмітрач Дмитро і Гарбарець Олена.

Керівництво Хмельницької обласної федерації Комбат Дзю-Дзюцу в особі почесного президента Миколи Агаркова і президента Олександра Марчука, а також начальник Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Володимир Клімов вітають спортсменів і тренерів із успішним виступом на Кубку України!