У Шепетівці відбулися зимові розваги на лижах та санчатах

Протягом тижня у місті Шепетівці розпочалась справжня морозна та сніжна погода, яка стала радістю для любителів зимових видів спорту. Адже з’явилась нагода покататися на лижах та санчатах.

Скориставшись зимовою атмосферою, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 14 січня на стадіоні «Локомотив» організував фізкультурно-оздоровчий захід «День зимових спортивних розваг».

Програма заходу передбачала перегони на санчатах: подолання дистанції 100 метрів відповідно до категорій:

1. Команда: дорослий(ла) + дитина віком 3–5 р.
  2. Команда: дорослий(ла) + дитина віком 6–9 р.
  3. Команда: дитина + дитина віком 10–12 р.

Та змагання з лижних гонок: дівчата — 400 метрів, юнаки — 400 метрів, жінки — 800 метрів та чоловіки 1500 метрів.

Змагання пройшли у дружній та веселій атмосфері. Переможці та призери здобули перемоги у різних категоріях.

Перегони на санчатах

Категорія 1 — (команда: дорослий(ла) + дитина віком 3–5 р.)

• І місце Гудима Віталій та Гудима Ярослава
  • ІІ місце Мельник Богдан та Мельник Іван

Категорія 2 — (команда: дорослий(ла) + дитина віком 6–9 р.)

• І місце Верхогляд Сергій та Верхогляд Назар
  • ІІ місце Галовський Олександр та Галовський Даніїл
  • ІІІ місце Войтюк Арсеній та Войтюк Іван

Категорія 3 — (команда: дитина + дитина віком 10–12 р.)