Шепетівські юннати в столиці представляли Хмельниччину

ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», у якому брали участь шепетівські юннати, представляючи на Форумі натуралістів Хмельниччини, пройшов у Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє сайт Хмельницької ОДА.

У фіналі Форуму 159 учасників представляли 164 наукових проекти за різними категоріями.

Від Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді юними природолюбами було представлено роботи у категоріях «Зоологія» та «Психологія і здоров’я».

Вихованка гуртка «Юний акваріуміст» Дарина Коленчук з роботою «Поведінка та розмноження самки ампулярії в умовах акваріуму» виборола ІІ призове місце, а вихованка гуртка «Юні кінологи» Альона Ігнатова з роботою «Емпатія — як основа для каністерапії, реабілітації людей з особливими потребами» — виборола ІІІ призове місце.

Як переможці Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» юні шепетівчанки Дарина Коленчук та Альона Ігнатова, разом з іншими фіналістами, отримали від офіційних партнерів Форуму дипломи, призи та подарунки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці