Після Покрови школярі Хмельниччини йдуть на канікули, а студенти — на дистанційне навчання

Після Покрови школярі Хмельниччини йдуть на канікули, а студенти — на дистанційне навчання

Позачергове засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося 13 жовтня. Засідання обумовлене необхідністю унормування навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області, у зв’язку з рішенням державної комісії ТЕБ та НС та рекомендаціями Міністерства освіти та науки України. Про це повідомила пресслужба Хмельницької ОДА.

У закладах загальної середньої освіти Хмельницької області зафіксовано 128 випадків, з них 91 за минулий тиждень серед педагогічних працівників та 15 випадків — інші працівники. Також 22 випадки хвороби у школярів.

Відповідно станом на сьогодні в 40 закладах загальної середньої освіти окремі класи частково перейшли на дистанційному форму навчання, 9 закладів припинили повністю навчання або перейшли на дистанційне.

Також за минулий тиждень по закладах професійно-технічної освіти зареєстровано 35 випадків, серед них 12 здобувачів освіти і 22 педагогічних працівників. На дистанційному навчанні в області повністю знаходяться 2 заклади вищої освіти: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія та Хмельницький кооперативний торгівельно-економічний інститут. 1 заклад професійно-технічної освіти — ВПУ № 25 м. Хмельницький повністю на дистанційному навчанні. В цілому по закладах вищої освіти частково перейшли на дистанційну форму (136 груп), частково (7 груп) по інших закладах професійно-технічної освіти.

Члени обласної комісії прийняли рішення рекомендувати Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з засновниками закладів загальної середньої освіти внести зміни до структури/тривалості навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Також рекомендовано запровадити дистанційне навчання в закладах вищої освіти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року включно.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЕксочільник департаменту освіти Хмельницького під час скоєння ДТП був п’яний і перевищив швидкість
Заклади профтехосвіти перейдуть на дистанційне навчання
На період посиленого карантину в січні школи можуть оголосити канікули
Михнівська школа організує дистанційне навчання завдяки проєкту «ЩО? Освіта»
Шепетівська комісія ТЕБ і НС звернулася до обласної, аби дозволила відновити перевезення
У Шепетівці тільки одна школа переходить на дистанційне навчання

Читайте у цій рубриціВипускник славутського ліцею став претендентом на стипендію Президента України
Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів
Чи потрібна 5-річкам школа?
Якою буде зарплата освітян у 2021-му році
Осередок ХОМА з Шепе­тів­щини посів друге місце в обласному конкурсі