У Шепетівці дошкільнята в червні повернуться у дитячі садочки

На позачерговому засіданні Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося вчора 25 травня, мова йшла про відкриття дитячих садочків у районах та містах.

Під час засідання його учасники обговорили наступні кроки щодо пом’якшення в області обмежень, запроваджених у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції. Окремо обговорили питання щодо відновлення роботи дитячих дошкільних закладів. За інформацією міських рад Хмельницького, Славути та Шепетівки, вони будуть готові відкривати такі заклади не раніше, ніж 1 червня. Так, у Хмельницькому планують з 1 червня відкрити 39 з 41 закладів (орієнтовно 6,2 тисячі дітей), у Славуті — 7 з 11 садочків із 8 червня (близько 270 дітей), у Шепетівці — орієнтовно 12 червня (розглядають можливість організації зведених груп). У Кам’янці-Подільському з урахуванням епідемічної ситуації відкриття дитячих садків планують не раніше кінця червня-початку липня.

Зокрема у Шепетівці вже розпочалися підготовчі роботи щодо відкриття дитячих садочків.

— Початок роботи закладів дошкілля, насамперед, впирається у засоби для організації протиепідемічних заходів, адже необхідно виконати рекомендації Головного санітарного лікаря України, які зазначено у постанові № 25 від 21.05.20. А саме закупити безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби та для індивідуального захисту, тощо. Паралельно завідуючі закладів дошкільної освіти попередньо проводять моніторинг ситуації з відвідуванням. Наповнюваність садочків буде орієнтовно 30 % дітей. Ми розуміємо, що більшість батьків вкрай потребують, аби заклади почали роботу, тому посилено працюємо над вирішенням цього питання, — зазначила для «День за днем» Наталія Стасюк, заступник міського голови.

Щоправда точної дати відкриття закладів дошкільної освіти у місті Наталія Стасюк не назвала, адже відповідного рішення обласна комісія з ТЕБ та НС ще не прийняла. У п’ятницю, 29 травня, за результатами вжитих заходів та з урахуванням епідемічної ситуації на черговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС вирішать остаточно щодо функціонування дитячих садочків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці