Грошові премії отримали найрозумніші та найталановитіші учні Шепетівки

У четвер, 30 травня, талановитих та розумних школярів міста Шепетівки запросили у сесійну залу міської ради. Привід для зустрічі учнів та влади — вручення премій міського голови за високі досягнення в позашкільних конкурсах, олімпіадах, наукових роботах та спортивних змаганнях.

Вперше премії вручали в сесійній залі, а не під час свята Останнього дзвінка.

— Сьогодні почесні учасники зустрічі — це учнівська молодь, яка впродовж навчального року зробила чималий внесок у прославлення міста Шепетівки. Талановита учнівська молодь — наша гордість. То ж наразі відзначаємо вас дипломами, грамотами та грошовими преміями, — звернувся до присутніх міський голова Михайло Полодюк.

Серед шепетівських школярів у цьому навчальному році 47 стали переможцями всеукраїнських олімпіад обласного етапу. А чотири учні школи-гімназії перемогли у заключному 4-му етапі. Отож, в обласному рейтингу Шепетівка посіла третє місце.

Переможцями обласних учнівських турнірів стали команди — юних математиків, географів, економістів, а команда інформатиків стала учасником заключного етапу всеукраїнського турніру. Одинадцять учнів — переможці обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт «Малої академії наук України». 17 травня в Хмельницькому нагороджено обласними преміями 29 учнів — переможців олімпіад та конкурсів захисту робіт МАНУ.

— Сьогодні ми вручаємо 81 премію, з них 58 — індивідуальні, а 23 — командні. Поїхали! — сказала Наталія Стасюк, заступниця міського голови з гуманітарних питань.

Після завершення церемонії вручення всі учасники зробили на пам’ять спільне фото.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога