Лідери шкільного самоврядування Хмельниччини зібралися у Шепетівці

У Шепетівці пройшов регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування Хмельницької області. Темою збору стали «Інсталяції самоврядування» в рамках 400-річчя прийняття Магдебурзького права у місті. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Збір розпочався у музеї Миколи Островського із установчого модулю. Анна Кухарчук провела презентацію концепції Школи лідерів Шепетівки «Дослідження вимірів співпраці учнівського самоврядування з громадськими організаціями».

Під час навчального модулю «Органи виконавчої та законодавчої влади. Сесія — як форма роботи органів самоврядування», який пройшов у Шепетівській міській раді. Учасники відчули себе депутатами міської ради, посівши відповідні місця у сесійній залі. Ведуча модуля Олександра Кондратюк провела засідання сесії міської ради. Доповідачі презентували свої проекти рішень, а інші молоді лідери спробували себе у ролі депутатів та провели голосування.

У ході дослідницького модулю учасники провели оглядову екскурсію у краєзнавчому музеї Шепетівки. Так пройшла частина збору «Дослідження виміру участі лідерів учнівського самоврядування у збереженні спадщини і культури рідної землі».

Під час креативного модулю у малій актовій залі міського Будинку культури діти переглянули виставу «Новенька з Цвітохи» та обговорили питання протидії булінгу.

Завершився збір тренувальним модулем — створенням спільної арт-інсталяції на тему «Самоврядування — це МИ» та презентацією проекту Шкільне телебачення, яка пройшла у Шепетівській загальноосвітній школі I–III ступенів № 1 ім. М. Островського.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці