Бібліотекарі в Шепетівському районі вчаться самопіару

Понад 30 сільських бібліотекарів Шепетівського району зустрілися у приміщенні Громадського хабу. Тут вони обмінювалися досвідом та пізнавали тонкощі зв’язків з мас-медіа та основи піару для публічних бібліотек.

— Сьогодні ми зібралися, щоб дізнатися, яким чином зможемо заявити про бібліотекарське життя широкому загалу, — зазначила завідувачка Шепетівської ЦРБ Людмила Везюк. — Змінюються реалії, тому маємо теж крокувати в ногу з часом.

Бібліотекарі розповіли про нові послуги, які надають. Зокрема, в Михайлючці можна отримати онлайн-консультацію з працівниками Центру безоплатної правової допомоги.

— У планах ще створити консультації з працівниками Шепетівського пенсійного фонду, — додала очільниця Михайлюцької бібліотеки Леся Криницька.

Культурним центром для мешканців Грицева стала бібліотека.

— Маємо Інтернет, проводимо заходи для мешканців, працюють гуртки та клуби, — презентувала бібліотеку Валентина Грабарчкук. — Загалом вважаю, що нести культуру — місія працівників бібліотек.

Серед колег, що десятиліттями пропрацювали у сільських бібліотеках, є молоді фахівці, зокрема, завідувач Городищенською бібліотекою Олена Яворська п’ять років працює на улюбленій роботі. Жінка каже:

— Без креативу сьогодні важко зацікавити читачів відвідувати бібліотеки, тому і запроваджую різні заходи, як для дітей, так і для дорослих. Особливо маленьким користувачам подобається захід: «Візьми книгу — отримай цукерку».

Бібліотекарі вирішили, що залучатимуть найрізноманітніші способи самопіару, щоб популяризувати свої послуги.

До того ж, у програмі ТСН телеканалу «1+1» вже знімали відеосюжет, як Шепетівська міська бібліотека для дітей організувала читання книг під відкритим небом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці