У Шепетівці ТСН знімала «читаючий дворик»

Знімальна група програми ТСН телеканалу «1+1» у дворі багатоповерхівок на вулиці Київській 8 вересня знімала, як Шепетівська міська бібліотека для дітей організувала читання книг під відкритим небом.

Нагадаємо, що ми вже писали про працівників Шепетівської бібліотеки для дітей які придумують цікаві заходи для своїх маленьких користувачів під час літніх канікул.

А з чого все почалося?

— На початку літа у нас виникло закономірне питання: що ми, як бібліотечні працівники, можемо зробити  для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля комп’ютера чи телевізора? — розповіла Алла Шклярук, завідуюча бібліотекою для дітей. — І ми придумали виходи у двори багатоповерхових будинків, влаштовуючи ось такі «читаючі дворики» — переважно у віддалених від бібліотеки багатоповерхових будинках. Наші маленькі читайлики, їх батьки, старше покоління із задоволенням знайомилися з книжечками і журналами, ділилися враженнями про прочитане, завзято рекомендували книги… і охоче давали інтерв’ю для журналістів каналу новин.

Детальніше у відеосюжеті ТСН:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці ТСН знімала «читаючий дворик»»

  1. Nataliya Gurinovich коментує:

    У 60-х роках в Судилкові Шепетівського району бібліотекар Сунцова теж започаткувала хати-читальні. Вона розносила книги по хатам селян. Тоді вона стала депутатом загальносоюзного значення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці