У Славуті встановили 17-метрову новорічну красуню
Вчора, 9 грудня, на центральній площі міста Славути комунальники працювали над встановленням головної ялинки громади.
«Після того, як 17-метрову лісову красуню встановлять та причепурять, відбудеться її відкриття із дотриманням карантинних вимог», — йдеться на сайті Славутської міської ради.
Дата відкриття ще не розголошується.
Нагадаємо, цьогоріч у Шепетівці не буде урочистого відкриття ярмаркового містечка.
Читайте також:
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
2 коментарі до статті «У Славуті встановили 17-метрову новорічну красуню»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)



























Чи буде у Шепетівці головна ялинка району?…чи місто звернеться до району, щоб відшкодували частину витрат і головна ялинка міста виконуватиме подвійне навантаження..
Вже одну Полодюк купував за сотні тисяч гривень. Що згнила?