Що робити, якщо у вашому селі немає банку?

Останнім часом у селах Шепетівського району закриваються банківські відділення. У зв’язку з цим наші читачі у сільській місцевості стикаються з певними труднощами, наприклад, як оплатити комунальні послуги, переказати чи отримати гроші від рідних та близьких. Що робити в такому випадку і як діяти у цій ситуації — читайте в нашому матеріалі.

За наявності доступу до мережі Інтернет, існує варіант сплати рахунків за послуги та товари та переказу коштів з картки на картку за допомогою інтернет-банкінгу. Тобто, зайшовши на офіційну інтернет-сторінку обраного банку, ви отримаєте можливість здійснити необхідні платежі в режимі он-лайн. Серед «плюсів» — швидкість проходження платежів, надійність (передбачена декількарівнева система безпеки). Терміни проведення операції при сплаті комунальних послуг можуть складати 1–3 банківських дні.

Серед незручностей — для того, щоб здійснювати перекази необхідно бути клієнтом банку та, відповідно, мати оформлену банківську картку. Зняття коштів з картки передбачає доступ клієнта до відділення банку або банкомату. Тобто переказати кошти іншому отримувачу, знаходячись в маленькому селі і маючи доступ до Інтернету, ви можете. А ось де отримати їх в готівці — маєте потурбуватись і дізнатись самостійно.

Національний поштовий оператор «Укрпошта» пропонує клієнтам декілька варіантів, як переказати та отримати кошти, сплатити за послуги і товари:

  • поштовий переказ — здійснюється в межах України на адресу або до запитання у всіх відділеннях поштового зв’язку Укрпошти. Термін пересилання поштових переказів залежить від рівня автоматизації об’єкта поштового зв’язку і може складати:
  • декілька хвилин — терміновий поштовий переказ, доступний для виплати у визначених відділеннях поштового зв’язку;
  • 3 години — звичайний поштовий переказ від автоматизованого до автоматизованого відділення поштового зв’язку
  • до двох робочих днів — звичайний поштовий переказ від/до неавтоматизованого об’єкта поштового зв’язку.

Тарифи: від відправника-фізичної особи — до 2000,0 грн включно — 2%; понад 2000,0 грн — 1,0 % + 8 грн., але не менше ніж 10,00 грн.

«Плюси»: надійність (послуги надає державне підприємство, яке гарантує безпеку та конфіденційність усіх операцій з грошовими коштами), доступність (відправити та отримати поштовий переказ можна у всіх населених пунктах країни без виключення), додаткові опції (при здійсненні переказу є можливість зазначити одержувачу в письмовому повідомленні до 10 слів, за бажанням одержувача перекази досилаються у межах України для виплати у поштовому відділенні за місцем нового проживання).

«Недоліки»: для відправлення переказу необхідно відвідати поштове відділення, проте отримати кошти можна вдома від листоноші.

Звертаємо увагу на існування унікальної опції «переказ з картки додому», яка дозволяє перерахувати кошти з банківської картки з доставкою готівки отримувачу.

Більше інформації дізнавайтеся у найближчому поштовому відділенні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Що робити, якщо у вашому селі немає банку?»

  1. Микола коментує:

    А що робити, коли в нашому селі немає інтернету і пошта працює три рази на тиждень?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці