Пенсіонер з Шепетівщини отримав відзнаку «Почесний ветеран України»

Минулого тижня, 6 серпня, заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Віталій Бузиль разом з головою районної ради Петром Дзяворуком та головою громадської організації «Ветеран Шепетівщини» Катериною Колбасовською, вручили жителю Шепетівщини відзнаку Ради організації ветеранів України «Почесний ветеран України».

Мова йде про мешканця села Вовківці Володимира Мазура, який раніше очолював ветеранську організацію свого села та є ветераном сільськогосподарського виробництва.

До слова, нагрудним знаком «Почесний ветеран України» нагороджуються громадяни України, які здійснили внесок в розвиток економіки, сільського господарства, науки, культури та медицини України.

На вручені нагороди були присутні також голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик, в.о. староста села Вовківці Валентина Лавренюк, депутат сільської ради Ольга Пасічник.

У свою чергу, представники влади подякували ветерану за довголітню сумлінну працю, відданість своїй професії, любов до землі та побажали міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття, невичерпної енергії та мирного неба.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці