У Шепетівці відбувся правопросвітницький семінар для ромів

Вчора, 9 липня, у приміщенні громадської організації «Центр натхнення», що у місті Шепетівці, відбувся інформаційний семінар для осіб, які є представниками ромської національності. Провели захід заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Юлія Школьнік спільно із начальником Шепетівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Оленою Кость.

Олена Кость розповідала про порядок реєстрації народження дитини, а також про наслідки та відповідальність, які можуть виникнути у разі відсутності документів про державну реєстрації актів цивільного стану:

— Зокрема було наголошено на важливості державної реєстрації народження, що є ключем для визнання особи з точки зору закону, фундаментальним правом і передумовою реалізації прав у контексті захисту, національної ідентичності, доступу до освіти, соціальних послуг, послуг з охорони здоров’я та реалізації політичних прав.

Під час семінару Юлія Школьнік пояснила права та обов’язки громадян, довела до відома присутніх інформацію щодо доступу до безоплатної правової допомоги, види правової допомоги та порядок її отримання.

— Слід зазначити, що даний формат заходів для цієї категорії населення дасть можливість ромам знати, володіти та користуватись правами, які належать кожному з нас, — зазначила Юлія Школьнік.

По завершенню зустрічі присутнім роздано відповідні інформаційні матеріали.

Зазначений захід відбувся з метою створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці