У Шепетівській виправній колонії відбулися спільні тренування кінологів

Сьогодні, 16 березня, на базі державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» було проведено практичне тренування кінологів зі службовими собаками. Про це повідомила у фейсбуці Шепетівська виправна колонія.

До участі запросили фахівця Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області. В ході тренування відпрацювали на практиці виконання вправ комплексу загальної підготовки службових собак, подолання смуги перешкод, вибір речі, пошук порушника по його запаховому сліду та його затримання.

Працівники установи ознайомили присутніх із матеріально-технічною базою розплідника для утримання службових собак.

Начальник установи Андрій Горенко подякував за участь в практичних тренуваннях та відмітив, що подібні тренінги підвищують професійну майстерність кінологів та рівень натренованості службових собак.

— Кінолог — це не просто любов до собаки. Це тандем, який створюється в процесі навчання та дресирування. Відповідно, вони один одного повинні розуміти. Якщо цю роботу не любити, не любити свого вихованця, то краще цим не займатися. Собака просто не буде слухатися», — переконаний кінолог державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці