На Шепетівщині обстежували умови проживання дітей

16 жовтня начальником соціальної роботи РЦСССДМ адміністрації А. Цідиком, завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей адміністрації О. Козачук, головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації О. Федорчук, інспектором ювенальної превенції Шепетівського ВП О. Семенюк, на території Плесенської сільської ради проведено профілактичний рейд. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

У ході рейду за місцем проживання відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 8 дітей. На момент обстеження житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічного стану в будинках цих сімей задовільний.

Будинки облаштовані необхідними меблями, деякою побутовою технікою, в кімнатах чисто, прибрано, тепло. Діти мають окремі кімнати, умебльовані відповідно до віку. Діти забезпечені сезонним одягом та взуттям, продуктами харчування. Сім’ї обробляють земельні ділянки, утримують худобу.

В результаті складено акти обстеження умов проживання. Не вдалося здійснити обстеження умов проживання однієї родини, у зв’язку з відсутністю батьків вдома на момент перевірки.

Окрім вищезазначеного, начальником соціальної роботи РЦСССДМ адміністрації А. Цідиком, здійснено перевірку 4-х сімей, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, складені відповідні акти перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці