Хмельницька обласна рада виділила кількасот тисяч для хворих на цукровий діабет

Про передачу субвенції із обласного бюджету Шепетівському районному бюджету говорили під час позачергової сесії районної ради 2 листопада.

«Хмельницька обласна рада зобов’язується передати із загального фонду обласного бюджету районному іншу субвенцію для забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет, що потребують інсулінотерапії на загальну суму 329 900 гривень», — йдеться в угоді.

Загалом, на по­ча­ток ро­ку в районі на об­лі­ку пе­ре­бу­ва­ло 420 до­рос­лих па­ці­єн­тів з ін­су­лін­оза­леж­ним цук­ро­вим ді­абе­том та 16 ді­тей хво­рих на цук­ро­вий ді­абет І ти­пу.

Нагадаємо, у вересні під час сесії Шепетівської райради кошти на придбання інсуліну виділила Судилківська ОТГ.

Також у липні виділили кошти з міського бюджету.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Хмельницька обласна рада виділила кількасот тисяч для хворих на цукровий діабет»

  1. Віктор коментує:

    Ну і що?!! Публікація мимоволі характеризує звичайне рішення обласної ради як героїчний поступок! Та це звичайна буденщина. Влада зобов”язана забезпечити хворих на цукровий діабет 1 типу інсуліном! А з якої державної кишені будуть виплачені для цього кошти – хворим байдуже. А от в публікації зовсім не дано аналіз виділених коштів, чи вистачить їх для інших хворих на цукровий діабет (для цього кореспондентам газети потрібно було звернутись принаймі до завідувача ендикринологічним відділенням). У відповідності до закону, окремі препарати для лікування діабету 2 типу також фінансуються державою. А наскільки забезпечено фінансування для безоплатного виділення населенню визначених фармацевтичних препаратів для лікування серцев-судинних захворювань…Подібні теми вимагають детального вивчення.
    P.S. Фото являється особливо інформативним і цінним для читачів газети.

  2. Віктор коментує:

    В попередньому коментарі мої слова “кореспондентам газети” прошу замінити на “авторам публікації”. Адже не завжди автори публікації являються кореспондентами газети….


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці