На Шепетівщині прощалися із загиблим на війні захисником

На Шепетівщині прощалися із загиблим на війні захисником

Ще одна тяжка, непоправна втрата спіткала Улашанівську територіальну громаду. Напередодні, 3 грудня, провели в останню земну дорогу Героя-Захисника Федорчука Михайла Анатолійовича.

Народився Михайло 7 червня 1975 року в селі Пашуки в сім’ї колгоспників Антоніни Петрівни та Анатолія Андрійовича. Після закінчення Хоровецької середньої школи навчався у Шепетівському професійно-технічному училищі та здобув спеціальність слюсаря-фрезерувальника. З 1993 по 1995 роки проходив строкову службу в армії. Повернувшись додому, працював у місцевому колгоспі «Поділля» на різних посадах, останнім місце роботи було Комунальне підприємство «Ліс» Улашанівської сільської ради.

На Шепетівщині прощалися із загиблим на війні захисником

На кожній своїй роботі, у кожному трудовому колективі Михайло зарекомендував себе доброю, чуйною, працьовитою, людиною. Він завжди був сповненим енергії та ентузіазму. Всі любили і поважали Михайла, як надійного друга з великим і добрим серцем, який завжди міг прийти всім на допомогу.

В червні 2024 року Михайла призвали на захист України від російських загарбників. Взявши до рук зброю, він, пліч-о-пліч з побратимами, мужньо воював, щодня наближаючи Перемогу.

28 листопада 2024 року, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини номер-обслуги 3 міномета 2 мінометного взводу 2 мінометної батареї мотопіхотного батальйону військової частини А 7028 солдат Михайло Федорчук загинув в результаті обстрілу реактивної системи залпового вогню в н.п. Торецьк Бахмутського району Донецької області.

На Шепетівщині прощалися із загиблим на війні захисником

У Михайла залишилися мама Антоніна Петрівна, дружина Світлана та діти Вячеслав, Юрій, Павло, Зоя та Ірина. Павло зараз служить в лавах збройних сил України, мужньо захищає рідну землю від російських загарбників.

На Шепетівщині прощалися із загиблим на війні захисником

Добрий, чуйний, щирий, працьовитий, завжди готовий прийти на допомогу — таким знали Героя та пам’ятатимуть вічно.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Хотіла врятувати свої кошти, а втратила 36 тисяч гривень: шахрайство на Шепетівщині
Sunny small-town street with spectators crouching by the curb to watch an event, buildings across the road.
Two police officers in dark uniforms stand with a handcuffed man at night on a cobblestone surface; their backs are to the camera.
Left: a bearded man in camouflage gear; right: a lit candle with a blue-yellow ribbon and the Ukrainian phrase 'Вічна пам'ять' meaning Eternal memory, a memorial image.

Читайте у цій рубриці


Хотіла врятувати свої кошти, а втратила 36 тисяч гривень: шахрайство на Шепетівщині
Sunny small-town street with spectators crouching by the curb to watch an event, buildings across the road.
Two Ukrainian police officers stand with a woman and a child holding a document in a grassy yard outside a house.
Спека встановила рекорд у Шепетівці: попередній максимум тримався із 1963 року
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads