Пам’ять про Героя закарбована у камені: на Шепетівщині відкрили меморіальну дошку захиснику

Пам’ять про Героя закарбована у камені: на Шепетівщині відкрили меморіальну дошку захиснику

Сьогодні, 21 листопада, на фасаді Нетішинського професійного ліцею, що у Шепетівському районі, відкрили меморіальну дошку захиснику України Сергію Бондарчуку.

Вшанувати пам’ять полеглого Героя зібралися його рідні, друзі, колеги, жителі громади, представники місцевої влади, а також викладачі та учні ліцею. На заході пролунало багато теплих слів про Сергія, усі згадували його, як доброго, сміливого, розумного, справжнього патріота України.

Сергій Бондарчук народився 18 серпня 1985 року у місті Нетішині Хмельницької області, закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 та у 2000 році пішов навчатись в Нетішинський професійний ліцей на електрогазозварника та став справжнім майстром своєї справи, виконував роботи найвищої складності. Також Сергій облаштував спеціальний кабінет для учнів ліцею, щоб вони могли навчитись зварювальній справі. З 2003 року по 2005 рік проходив військову службу у Збройних силах України. Здобув вищу юридичну освіту в Національному університеті «Острозька академія».

З 2014 року Сергій активно допомагав військовим ЗСУ, не вагаючись, став на захист країни на початку повномасштабного вторгнення. Він прийшов добровольцем у Першу Сотню територіальної оборони міста Нетішин, організовував патрулювання і був зброярем.

У березні 2023 року Сергій вступив до лав полку «Азов», та за власним бажанням відправився у зону бойових дій боронити рідну землю і до останнього був вірний військовій присязі та віддав своє життя за вільну, незалежну Україну!

Старший солдат Бондарчук Сергій Анатолійович — старший кулеметник 2-го відділення 1-го взводу спеціального призначення 2-ї роти спеціального призначення 6-го батальйону спеціального призначення загинув 10 червня 2023 року під час виконання бойового завдання. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Відкриття меморіальної дошки — це не просто данина пам’яті. Це символ нашої вдячності та поваги до всіх тих, хто, як Сергій, мужньо став на захист України, вона нагадуватиме учням ліцею та жителям громади про те, якою ціною здобувається мир та свобода.

Ініціатором і автором відкриття меморіальної дошки є Світлана Лелях-Бегутова, мисткиня, художниця-скульпторка та авторка багатьох книг, яка активно працює над тим, щоб зберегти ім’я наших захисників, Героїв для майбутніх поколінь, щоб пам’ять про них жила вічно!

Вічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині мікроавтобус зіткнувся з дизельним потягом: що відомо
До свого 31-го дня народження він не дожив лише кілька днів: на Шепетівщині попрощаються із Захисником
На Донеччині загинув молодший сержант із Судилківської громади
Довгий час вважався зниклим безвісти: на Шепетівщину «на щиті» повертається Захисник

Читайте у цій рубриці


Усе виглядало як справжній заробіток: жінка з Шепетівщини втратила понад 45 тисяч гривень
Переказав 63 тисячі за товар, якого так і не побачив: шахрайство на Шепетівщині
У Шепетівці жінка викрала телефон просто з прилавка магазину: справу передали до суду
На Шепетівщині дерева пошкодили лінію електропередач: енергетики оперативно відновили світло
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads