На Шепетівщині учень відмовляється йти до ліцею: мати підозрює булінг

На Шепетівщині учень відмовляється йти до ліцею: мати підозрює булінг

У Нетішинському міському суді, що на Шепетівщині, розглянувли справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 184 КУпАП. Мова йде про невиконання матір’ю батьківських обов’язків.

Суд встановив:

«4 квітня встановлено, що жінка, в порушення вимог ч. ч. 2, 3 ст. 150 Сімейного кодексу України, ухиляється від виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення здобуття сином, учнем 8-А класу Нетішинського академічного ліцею, повної загальної середньої освіти та готування його до самостійного життя, що призвело до того, що дитина в період з 05.03.2024 по 02.04.2024 систематично не відвідувала навчальні заняття протягом 16 днів та пропустила 106 уроків. Дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 184 КУпАП».

В судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності вину визнала.

«Пояснила, що намагається якнайкраще виховувати сина, однак син категорично відмовляється відвідувати навчання в Нетішинському академічному ліцеї, не заперечує щодо дистанційної форми навчання чи навчання у іншому освітньому закладі. Вона самостійно не може вплинути на поведінку дитини. Батько дитини на даний час мобілізований до Збройних сил України. Вважає, що категорична відмова сина відвідувати навчальний пов’язана з тим, що з боку інших учнів щодо нього вчиняється булінг, однак дитина у цьому не зізнається. Ні навчальний заклад, ні служба у справах дітей будь-якої практичної допомоги, підтримки чи порад не надають, а вона самостійно не може впоратися з цією проблемою. Зазначила, що притягнення її до відповідальності ніяким чином не вирішить ситуацію, що склалася. Нею прийнято рішення у наступному навчальному році перевести сина на іншу форму навчання або ж до іншого навчального закладу», — йдеться у постанові.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив:

«… визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП та звільнити її від адміністративної відповідальності, на підставі ст. 22 КУпАП, за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням. Закрити провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині учень відмовляється йти до ліцею: мати підозрює булінг»

  1. На диво розумний суд! Й мати теж! Для дитини тільки на користь якщо навчиться самостійно УСЬОГО навчатись! Зараз в ІНЕТІ будь-які науки викладають краще за переважну більшість вчителів! І ніхто не відволікає від навчання. Відсижування щоденне в ШКОЛІ це позавчорашній метод навчання!
    Талану


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині 22-річного чоловіка ув’язнили на 3 роки за ухилення від мобілізації 
У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
На Хмельниччині оштрафували пенсіонера, бо торгував картоплею на тротуарі
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю

Читайте у цій рубриці


У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
FacebookTelegramViberWhatsAppX