Вам також може бути цікаво
Нетішинська міська територіальна громада Шепетівського району продовжує активно допомагати нашим мужнім воїнам захищати Україну від російських загарбників. Вчора, 16 серпня, було передано чергову допомогу для військових на передову лінію фронту — все закуплено за кошти бюджету громади.

Автомобіль вантажний MAN попрямував до одного з механізованих підрозділів на Лиманський напрямок, автомобіль Kia Sorento — до в/ч А4722, бійці якої боронять нашу країну на Запорізькому напрямку.

Також 20 закуплених дронів з акумуляторами передано через волонтерський штаб «Жіночий батальйон» (волонтери везли допомогу на схід) для в/ч А0998 на Донеччину.
«Об’єднуємося та робимо все можливе, щоб наблизити нашу перемогу над ворогом. Все буде Україна», — зазначили у громаді.

Залишити відповідь