На Шепетівщині просять вигадати імена для маленьких оленят

На Шепетівщині просять вигадати імена для маленьких оленят

Понад 6 тисяч гек­та­рів зе­ле­них на­сад­жень та суцільної краси… Са­ме та­ку пло­щу зай­має Мальовансь­ке ліс­ниц­тво Шепетівського лісгоспу. Це лісництво — одне з наймальовничіших в Україні. Воно здобуло третє місце в конкурсі ТЛУ «Краще лісництво-2021».

«Мальованське лісництво заворожує… А ще тут народилися оленята. Як назвемо? Пропонуйте свої варіанти у коментарях», — зазначає Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства на своїй сторінці у фесбуці.

Загалом, імена потрібно підібрати аж для трьох нових мешканців.

Що ж тут цікавого?

На території облаштована зона відпочинку та дитячий майданчик. Також лісівники збудували біотехнічний куточок, де демонструють процес підгодівлі диких тварин взимку.

Поруч — вольєр з оленями, де можна розгледіти цих благородних тварин, а також помилуватися дикими качками. До речі, ми маємо уже перше потомство. Народилося троє оленяток. Тож завдання із зірочкою — вигадати ім’я для трьох благородних оленів. Чекаємо на ваші варіанти у коментарях.

Наступна локація — лісовий фазанарій. На 30 дорослих птахів та маленьких пташенят можуть подивитися зблизька всі охочі.

Чарівне, проте маловідоме місце від­по­чин­ку — «Мер­тве озе­ро». Во­дой­ма роз­та­шо­ва­на за 6 кі­ло­мет­рів від зо­ни від­по­чин­ку, що при в’їз­ді в Мальовансь­ке ліс­ниц­тво. Мер­твим озе­ро ох­рести­ли міс­це­ві. Від­так, сво­го ча­су на­віть його оми­на­ли, на­да­ючи йому мі­фіч­ні оз­на­ки.

Са­ма во­да з виг­ля­ду хоч і тем­на, але про­зо­ра. На­віть поп­ри те, що тут зов­сім міл­ко — мет­рів два чи три — все ж ку­па­ти­ся тут не ри­зи­ку­ють. Втім, дех­то все ж ви­рі­шує вип­ро­бу­ва­ти влас­ти­вос­ті во­ди. І то­ді смі­лив­ці, по­вер­нувшись до­до­му, зав­жди зми­ва­ють із се­бе та­ку со­бі ко­рич­не­ву плів­ку, яка ут­во­рю­єть­ся піс­ля пір­нання.

Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко розповів:

«Розвиток лісового туризму — наше важливе завдання. Над цим уже працюють на Славутчині та Шепетівщині. Лісівники розробляють спеціальні маршрути, якими проводитимуть туристичні походи. Також у перспективі ми хочемо, щоб кожна людина змогла приїхати до лісництва, заночувати тут, спробувала себе у ролі лісівника та побачила унікальні місцини нашого краю».

P.S.

І не забудьте написати на сторінці Хмельницького обласного Управління лісового та мисливського господарства, як би хотіли назвати трьох оленят. Згодом лісівники оберуть переможців.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Захищаючи незалежність Української держави загинув воїн-лісівник з Шепетівщини
На Шепетівщині філії держпідприємства є лідерками з передачі лісопродукції на фронт
Два брати-лісівники з Шепетівщини захищають Україну
Воїни-лісівники із Шепетівщини тримають оборону на Запоріжжі

Читайте у цій рубриці


На Шепетівщині шукають пари, які готові тимчасово прихистити дітей
Полісмени з початку року «виловили» понад пів тисячі керманичів «під мухою»: хто б’є антирекорд на Шепетівщині
На Шепетівщині усім селом скинулися на РЕБ для земляка, що воює
У громаді на Шепетівщині вже готуються до опалювального сезону і не забувають про захисників
FacebookTelegramViberWhatsAppX