У 2017-му на Шепетівщині знайшли роботу 348 молодих безробітних

У 2017-му на Шепетівщині знайшли роботу 348 молодих безробітних

У січні-грудні 2017 року статус безробітного у Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості мали 833 особи у віці до 35 років.

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.

Станом на 1 січня 2018 року на обліку в службі зайнятості перебувало 223 особи даної категорії безробітних. Із них, за професійним досвідом раніше працювали у сфері сільського, лісового та рибного господарства — 19,7 %, в переробній промисловості — 69,5 %, будівництві — 6,7 %, гуртовій, роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів — 15,2 %, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності — 6,2 %, державному управлінні й обороні — 6,7 %, демобілізованих з військової служби — 3,6 %.

З метою повернення безробітної молоді до продуктивної діяльності обласною службою зайнятості здійснюються заходи активної політики сприяння зайнятості населення: надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, створення банку вакансій та пошук підходящої роботи, сприяння в працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації підприємницької діяльності, здійснення професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За сприяння служби зайнятості у січні-грудні 2017 року знайшли роботу 446 молодих громадянина, в тому числі 348 безробітних. Із них, започаткували власну справу 5 осіб. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та задоволення кадрових потреб роботодавців проходили професійне навчання 131 особа. Здійснено одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 5 безробітним з числа молоді віком до 35 років.

При працевлаштуванні молодих осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах; яка звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби, і яка вперше приймається на роботу), роботодавцю компенсуються фактичні витрати в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.

У січні-грудні 2017 року 22 безробітних з числа молоді працевлаштовано на нові робочі місця з наданням компенсації роботодавцям та на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності, зі здійсненням компенсації витрат суб’єктами малого підприємництва у розмірі єдиного соціального внеску.

Протягом зазначеного періоду 87 молодих осіб працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою професійного самовизначення, підвищення якості та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профінформаційні та профконсультаційні послуги. Ними у звітному періоді було охоплено 1038 осіб у віці до 35 років, у т.ч. 795 безробітних. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 3273 осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У 2017-му на Шепетівщині знайшли роботу 348 молодих безробітних»

  1. В коментує:

    Шановна Людмило Грига, коли ваша служба навчиться писати у статтях про те, скільки водночас робочих місць зникло?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоХмельницький обласний центр зайнятості за пів року працевлаштував 11 тисяч безробітних
Молодь Хмельниччини на ринку праці
На Хмельниччині найбільше вакансій у легкій промисловості
Майже 63% вакансій наданих в службу зайнятості — робітничі професії
У Полонному податківці пояснили працівникам, як контролювати роботодавця

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці та Славуті очисні споруди потребують реконструкції
У Шепетівці з нагоди річниці Хрещення Київської Русі козаки частували парафіян кулішем
Безпека на воді та захист від лісових пожеж — головні питання, які розглянули на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Шептівської РДА
У Понінській ТГ виявили незаконний видобуток піску
Славутчан закликають прибрати річку Утку