Співзасновник Roosh Сергій Токарєв анонсував технологічний кемп для українських AI-ентузіастів

Співзасновник Roosh Сергій Токарєв анонсував технологічний кемп для українських AI-ентузіастів

З 11 по 15 вересня у Львові пройде AI HOUSE Camp — п’ятиденна офлайн подія, під час якої українські експерти та експертки розроблять власні стартапи. Захід проводить AI HOUSE — найбільше АІ-комʼюніті в Україні. Про кемп на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Токарєв, IT-бізнесмен та співзасновник технологічної компанії ROOSH, до екосистеми якої входить AI HOUSE.

Долучитися до табору можуть не лише інженери та дослідники у сферах Artificial Intelligence та Machine Learning, а й ті, хто не мають технічної освіти, однак цікавляться технологіями штучного інтелекту. Організатори зацікавлені у тому, щоб учасники мали різний професійний бекграунд: ML-інженерію, маркетинг, менеджмент проєктів тощо. Приєднатися до кемпу можна у складі сформованої команди або ж знайти тих, хто поділятиме ваші ідеї, вже на події.

Організатори відберуть з усіх кандидатів 35 людей, досвід та ідеї яких найбільш відповідатимуть концепції кемпу. Учасників розділять на сім команд: кожна з них розроблятиме свою ідею під кураторством ментора-помічника. У межах AI HOUSE Camp буде можливість вдосконалити власний продукт у сфері Generative AI або ж з нуля розробити ідею стартапу.

«В Roosh ми знаємо, як ростити стартапи та вкладатися в нові ідеї. Тому наша команда AI HOUSE запускає Camp, на котрому збирають найамбітніших AI-спеціалістів для створення Generative AI стартапів. 5 днів повного занурення в роботу, де ви будете генерувати ідеї та ділитися досвідом разом з однодумцями», — зазначив у своєму дописі Сергій Токарєв.

У команді AI HOUSE наголошують, що такий захід допоможе розвивати технологічну сферу в Україні та спонукатиме AI/ML-ентузіастів/-ок створювати рішення і запускати власні стартапи, а ідеї, розроблені учасниками кемпу за підтримки досвідчених менторів, формуватимуть майбутнє країни.

Наприкінці події буде представлено сім технологічних рішень — по одному від кожної команди. Проєкти учасників оцінюватимуть CTO та співзасновник компанії Reface Олесь Петрів, Investment Analyst у Roosh Ventures Анна Мельничук, Head of Research у SQUAD Олександр Зарічковий та співзасновник і Head of R&D стартапу ZibraAI Владислав Завадський.

Команди, що продемонструють найкращі результати, отримають подарунки від партнерів кемпу. Найуспішніші ідеї, запропоновані учасниками, дослідить для подальшого інвестування у них технологічна компанія ROOSH.

Вартість участі у таборі — вільний донат від 1000 гривень у благодійну організацію «Реактивна пошта»: її команда працює з 2014 року та постачає артилеристам запчастини, спорядження та інші необхідні матеріали.

За посиланням можна дізнатися більше про програму AI HOUSE Camp, а також подати заявку на участь. Реєстрація триває до 28 серпня.

Головний партнер кемпу — компанія ROOSH, яка підтримує розвиток tech-підприємців та інноваційних технологій, допомагає виводити їх на новий рівень та інвестує в них. Компанія фокусується на Artificial Intelligence та Machine Learning. Іншими партнерами заходу є Факультет прикладних наук Українського католицького університету та один з найбільших R&D-центрів України SQUAD.

Співзасновник Roosh Сергій Токарєв анонсував технологічний кемп для українських AI-ентузіастівAI HOUSE — це ком’юніті ентузіастів у галузях штучного інтелекту та машинного навчання. Його мета — створення в Україні AI-стартапів, розвитку галузі Artificial Intelligence та й загалом вітчизняної технологічної індустрії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоАрбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Дівчинці із Хмельниччини через рідкісну аутоімунну недугу видалили праву півкулю мозку
Збільшіть ваш онлайн-потенціал: основи пошукової оптимізації для сайтів
Ухвалення рішення про створення e-commerce проекту
Впровадження хмарних рішень: особливості Google Workspace
В Укрзалізниці доставлять любов на День закоханих, а ще запустять романтичний експрес

Читайте у цій рубриціУ сусідній з Хмельниччиною області переселенець дивує своїми винаходами
Від продюсера до вченого: Як Юрій Дудка збагачує медійний світ науковими дослідженнями
Школяр із Шепетівщини є серед переможців, які програмували віртуальних роботів на Міжнародній космічній станції
Стало відомо, що спричинило полярне сяйво, яке бачили над Україною
Неймовірне видовище: до кінця літа можна буде спостерігати 7 зорепадів, учені назвали точні дати
Їсти не зварить і води не принесе: які професії збережуться внаслідок розвитку штучного інтелекту
FacebookTelegramViberWhatsAppX