Правоохоронці з’ясовують, хто «захоронив» 17 тонн шкідливих відходів у Шепетівці

За інформацією Шепетівського відділу поліції, цьогоріч у період з 1 січня по 5 квітня на території міста Шепетівка загорнули землею 17 тонн небезпечних відходів.

З цього приводу за зверненням виконуючого обов’язки начальника Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області 14 травня до правоохоронців надійшли матеріали з Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області. У матеріалах йдеться:

«В період часу з 01 січня 2019 року по 05 квітня 2019 року в місті Шепетівці посадові особи ПрАТ «Шепетівкагаз» та ПП «Компанія «Надєжда» з порушенням технології очистки сховища видалили з 17-ти резервуарів, де зберігається скраплений газ, — «шлам» (осадок, що залишається на дні резервуару під час довгого зберігання скрапленого газу), що містить шкідливі фізико-хімічні елементи. Вказані відходи вагою близько 17 тонн працівники ПрАТ «Шепетівкагаз» та ПП «Компанія» Надєжда» вивезли за територію підприємства та з недотриманням вимог природоохоронного законодавства загорнули землею і побутовими відходами на земельній ділянці, навпроти ПрАТ «Шепетівкагаз», яка належить Шепетівській міській раді, що може призвести до порушення норм екологічної безпеки та, як наслідок, негативного впливу на навколишнє природне середовище».

— Дійсно, є такий факт, виїхали на місце і наразі з’ясовуємо всі обставини, — у телефонній розмові підтвердила інформацію Наталія Сологуб, начальник відділу зв’язків із громадськістю та ЗМІ Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За коментарем із цього приводу ми звернулися до завідувача сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Шепетівської міської ради Леоніда Дмитрука, але посадовець сказав що про забруднення території вперше чує.

У ПрАТ «Шепетівгаз» стосовно цієї ситуації кажуть:

— Дійсно, товариство передало в оренду резервуари для ПП «Компанія «Надєжда», але що вони надалі з ними зробили нам невідомо. Наші працівники до цього жодного відношення не мають.

Тим часом, допоки тривають слідчі дії, відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових рішень за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України — забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля.

Нагадаємо, 18 травня минулого року в Шепетівку скинули відходи, які містять солі важких металів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Правоохоронці з’ясовують, хто «захоронив» 17 тонн шкідливих відходів у Шепетівці»

  1. Як завжди ніхто нічого не бачив і винних не знайдуть

  2. НА КОНТРОЛЬ !!!

  3. Ihor Shevchuk коментує:

    Здерти з Шепетiвкагаз гарну компенсацiю ,щоб почухались ,так як простi люди вiд них.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці