Поліцейські зареєстрували 4 звернення від шепетівчан щодо агресії безпритульних псів

Поліцейські зареєстрували 4 звернення від шепетівчан щодо агресії безпритульних псів

Із початку року до Шепетівського відділу поліції вже надійшло кілька скарг, щодо агресії з боку безпритульних собак. Звернення копи приймають, а от як просувається справа з правочинством у таких справах розповіли у поліції.

— Маємо 4 реєстрації звернень від містян. Заявники скаржилися, що в дворі багатоповерхового будинку на проспекті Миру собаки перешкоджали людям рухатися вулицею: близько шести тварин не давали пройти. Ще одне повідомлення, що дитину, ніби, покусала собака. Але по приїзду з’ясували, що тварини її не покусали, а не дають пройти. Також було звернення, що в районі залізничного вокзалу бігає без господаря стафордширський тер’єр, але тварина мала поводок та ошийник. І лише один чоловік звернувся у поліцію, що на нього накинувся пес і порвав йому штани, — розповіли у поліції.

Щодо розгляду таких звернень від громадян у поліції кажуть:

— Заяву, звісно, розглянуть та дадуть відповідь. Якщо собака нічия, то хто нестиме за неї відповідальність — власника в неї немає. От інша справа, якщо в неї є господар, тоді його можна притягнути до адміністративної відповідальності.

А от у справі захисту тварин законодавство більш прогресивне: за побої хвостатих та вусатих можуть призначити штраф із конфіскацією потерпілого чотирилапого. Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею Кримінального кодексу, винуватцю в залежності від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження або позбавлення волі від шести місяців до 3 років. За вбивство тварини в присутності дитини — обмеження або позбавлення волі строком 3–5 років. Передбачено також покарання до 8 років позбавлення волі, якщо зловмисник зробив це з особливою жорстокістю.

Як ми вже писали, у грудні шепетівські копи зареєстрували звернення щодо викрадення будки, яку встановили захисники тварин для безпритульних собак.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


22 коментарі до статті «Поліцейські зареєстрували 4 звернення від шепетівчан щодо агресії безпритульних псів»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Особисто вам редакцiя, собакам потрiбно ще “дякую” сказати, за те що вони е, бо завдяки iм вам хоч е про що писати – це вже певно п’ята стаття

  • Карслон коментує:

   Леночка, опять вы не приняли галоперидол.
   Это не хорошо…

 2. ⛔❌👈

 3. Макс Сахара коментує:

  Да на мыло их всех!

 4. Андрій коментує:

  Ви не задовбалися там писати про”агресивних” собак в Шепетівці, перекручувати і маніпулювати фактами?? Оце так “професіоналізм…”. Краще б написали про те, як реально вирішити цю проблему. Крім заклику до ненависті щодо безпритульних тварин, нічого з ваших статей я не прочитав. Може вже прямо напишите, що собак треба знищити???! Фу..

  • Микола коментує:

   Дуже шкода що в той момент коли на внука накинулись собаки не було поряд захисників та гуманістів. За одно проломив би черепок і їм рятуючи внука.Згідний що тварини мають право на захист.А як бути з моїм правом на безпечне життя.Відновити всіх бездомних собак і роздати половину гуманістам-захисникам другу поновити в міськради. Може хоч тоді згадають що ЛЮДИ теж мають хоч якісь права на нормальне життя

 5. Inna Rovinska коментує:

  А на дорогах скільки збитих собак,чому ніхто не саджає їх?))

 6. Якщо хто не зрозумів, ми, редакція, намагаємося врятувати цих тварин від жорстокого знищення. А таке може бути, якщо, не дай бог, станеться трагедія. І з огляду на бездіяльність влади і правоохоронних органів, люди, як часто бувало в історії, озвіріють і почнуть знищувати цих тварин. При чому, зовсім не гуманними методами. А до нас постійно звертаються наші читачі з проханням щось зробити. Ось ми і робимо, те що в наших можливостях — висвітлюємо проблему. Якщо беремося за якусь тему — намагаємося довести її до якогось вирішення. Наприклад, львівське сміття чи токсичні відходи. Деякі коментатори писали, що собака може напасти, якщо захищає свою територію. Так от, ще трохи і вони все місто будуть вважати своєю територією. Вже зараз люди вимушені оминати деякі райони чи переходити на інший бік вулиці щоб дістатися дому чи роботи. Погодьтеся, це ж ненормально. Кожна тварина, якщо вона живе не в природному середовищі (в лісі), повинна мати хазяїна чи когось, хто за неї буде нести відповідальність. І за те, щоб вона не страждала — також.

 7. Полчаса назад шел с ребенком в районе ДК. Там бегает стая собак. Рычат, лают, окружают людей.
  Многие вынуждены обходить по сугробам через деревья. Реально страшно. Не уверен, что я смог бы отбиться от них, если бы не дай бог напали. Боюсь даже представить что было бы, если ребенок был бы сам.
  Это реальная проблема города, которую надо решать уже сегодня! С каждым днём ситуация только ухудшается.

 8. Карслон коментує:

  Все, кто защищает шепетовских собак, должны оплачивать лечение тех, кого эти собаки покусали. Это справедливо.

  Исключение только для Елены Солнечной, как психически больной, и недееспособной.

  Милиция, имеет ведомственные инструкции, приказы по отстрелу опасных животных. В случае с покусанной бабушкой, они должны были прибыть на место, и застрелить собаку. Поскольку имелся неопровержимый факт угрозы для жизни.

  Всё идёт к тому, что у начальника шепетовской полиции будут большие проблемы из-за этого случая. Он не выполнил то, что был обязан. Как минимум, должно быть служебное расследование.

  Привет прокуратуре! Или вы уже взяли взятку у этой сучки, и она не виновата. Это бабушка покусала бедную собачку…

 9. Svetlana Simagina коментує:

  Більше проблемв мітсті немає,так?

 10. Юрист коментує:

  Я настоятельно рекомендую родственникам покусанной бабушки подавать в суд на тех, кто установил собачью буду. При этом желательно иметь пару свидетелей, подтверждающих, что именно это лицо установило собачью будку.

  В суде аргументируйте так:
  1. Будка обозначила для собаки её территорию, что привело к инстинктивной охране собакой этой территории, с трагическими последствиями для потерпевшей.
  2. Будка установлена в неположенном месте, с нарушением коммунальных правил, и без ПИСЬМЕННОГО согласия жильцов данного дома.
  3. Коммунальная служба города (или ОСББ) не приняла мер для демонтажа собачьей будки, установленной с нарушением правил.
  4. Собака продолжает проживать в этой будке, и дальше нападает на людей, и создаёт угрозу их здоровью и жизни.
  5. Полиция не выполнила ведомственные инструкции, приказы, по ликвидации животных создающих угрозу здоровью и жизни людей, при явном, неопровержимом факте такой угрозы.

  А вообще, тут не один, а куча виноватых, кроме собаки: установщик будки, коммунальная служба (или ОСББ), полиция. Требуйте от всех возмещения убытков, компенсации морального ущерба, демонтажа будки, и отстрела собаки.

 11. Андрей Земба коментує:

  Где подевалась бабуля с ружьём

 12. Андрей Земба коментує:

  На данный момент псы кто основная проблема за неделю 8 человек в больнице покусаных наверное больше будок надо по городу поставить чтобы им было где плодится.

 13. Андрей Земба коментує:

  Куда смотрит Шайнога почему он ничего не предпринимает кто же его юрездикцыя их надо усыплять а не будки им строить помакать им розмножатся потом за Мариэн сухарики будем страдать. Чтобы меня не с….ли я жыватных люблю у меня есть собака ,кошка и ещё много разной живности но бездомные пси кто слишком они дичают и не контролируют себя

 14. Просто Шепетовка не первый город, который столкнулся с такой проблемой. И если продолжать откладывать решение, то к сожалению, сценарий развития событий уже известен.

  http://www.vulcanestimd.com/single-post/2017/02/27/В-Махачкале-начался-бесконтрольный-отстрел-собак-после-гибели-девочки

 15. Лілія Мосійчук коментує:

  У маршруті на ходу колесо відлетіло, то це не загроза життю а тільки собаки.

 16. Леся Коклюк коментує:

  Сьогодні коло дружби собака вкусила чоловіка тічка пройти не можна

 17. Леся Коклюк коментує:

  Де влада коло дружби пройти не можна

 18. Svetlana Simagina коментує:

  Собак стерилизовать надо,а не умертвлять! Слово пр думали усиплять. Так на душе спокойнее,да? Себе такую смерть не желаете? Вам жить хочется? Они Тоже имеют такое же право на жизнь! Они ваш хлеб не едят. Успокойтесь и обойдите стороной!

 19. Сьогодні йшла біля Дружби зі своїми дітьми то малу хоча їй вже майже 9 років брала на руки бо на тротуарі парувалися дві собаки а решта штук 5 гризлися між собою .Неможливо пройти.

 20. Ігор Кухарчук коментує:

  Бо вони нікому не потрібні , тому і злі на всіх ))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому надзвичайники врятували цуценя, яке впало у яму
Патрульні полісмени закликають у мороз подбати про безпритульних чотирилапих
Таксу хмельничанки знайшли у Шепетівському районі
У нетішинській багатоповерхівці пес потрапив у пастку
Що чекає безпритульних чотирилапих Шепетівської територіальної громади
Поліцейські Хмельниччини за оперативне розкриття злочинів проти дітей отримали нагороди

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці вночі біля багатоповерхівки загинула 32-річна жінка
Під час ліквідації пожежі у Грицеві виявили тіло 58-річного чоловіка
На Хмельниччині з родовища протиправно вивезли тисячі тонн корисних копалин
Полтавчанин сяде на 6 років за викрадення авта у Шепетівці
Шепетівський район: суд залишив під вартою підозрюваного у замаху на вбивство ексдружини
На Шепетівщині на Щедру вечерю поцупили 13 курей та півнів