Наркоторговець розкаявся у суді за вчинені злочини

Сьогодні, 11 грудня, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області ухвалив вирок, яким громадянина П. визнано винуватим у торгівлі метадоном. За сукупністю злочинів остаточно призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 років з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла.

Його звинувачують за такими статтями: частина 1 статті 307 (Незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту та незаконний збут наркотичного засобу), частина 2 статті 307 (незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу з метою збуту та незаконний збут наркотичного засобу, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Відповідно до вироку, підсудний у період з 19 травня 2018 року по 23 липня 2018 року незаконно придбавав, зберігав, з метою збуту, та незаконно збував наркотичний засіб — метадон, обіг якого обмежено.

Обвинувачений, за попередньою домовленістю, зустрічався із легендованими особами, які передавали йому заздалегідь ідентифіковані грошові кошти за придбання наркотичного засобу. Чоловік повідомляв, що наркотичний засіб згодом передасть їм на цьому ж місці. Тоді, повертаючись до легендованих осіб, збував метадон.

До того ж, 23 липня  під час проведення обшуку в кишені підсудного виявлено та вилучено 0,0988 г метадону, який відноситься до наркотичних засобів масою. Чоловік придбав наркотик у невстановленої особи та зберігав з метою збуту.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав вину у вчиненні інкримінованих йому злочинів та розкаявся.

До набрання вироком законної сили обвинувачений буде утримуватись під вартою.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці