У Шепетівці за щире розкаяння підсудна отримала 3 роки іспитового строку

Як повідомляє прес-служба Шепетівського міськрайонного суду, обвинувачена ще в лютому 2018 року, перебуваючи на території багатоквартирного житлового будинку, повторно проникла у помешкання та з жіночої сумки таємно викрала гаманець з грошовими коштами в сумі 1000 гривень, картою пам’яті та двома банківськими картками, заподіявши потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 1425 гривень.

Продовжуючи свої злочинні дії, перебуваючи поблизу банкомату ПАТ КБ «ПриватБанк» почергово вставила в картоприймальник банківські картки, на яких знаходились грошові кошти на загальну суму 8051, 07 грн., проте через невірне введення пін-коду обвинувачена не змогла отримати та, у такий спосіб, викрасти грошові кошти.

В подальшому жінка викинула гаманець в сміттєвий бак.

В судовому засіданні обвинувачена повністю визнала себе винною у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень, у скоєному щиро розкаялась.

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судиму за злочини проти власності пані Т. визнано винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, вчинене повторно), частиною першою статті 357 (викрадення офіційних документів з корисливих мотивів), частиною третьою статті 15, частиною другою статті 185 (вчинення незакінченого замаху на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) Кримінального кодексу України. За сукупністю вироків підсудній призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців.

Але на підставі статті 75 КК України жінку звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю 3 роки.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці