У Полонному за заняття наркотиками чоловіку доведеться сплатити понад 1000 гривень

«Визнати винним за ст. 309 ч. 1 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 грн», — такий вирок виніс Полонський районний суд обвинуваченому в незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Цим судовим рішенням суддя затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між обвинуваченим та прокурором. Згідно з нею, чоловік повністю визнав себе винуватим в інкримінованому злочині та погодився на обумовлене покарання.

Як встановив суд, у липні цього року 31-річний житель Полонного на міському смітнику знайшов одну рослину коноплі, яку подрібнив та висушив, отримавши готовий до вживання наркотичний засіб.

«М. обґрунтовано обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 309 ч. 1 КК України, яке згідно зі ст. 12 КК України відноситься до злочинів середньої тяжкості. Погоджена сторонами угоди міра покарання відповідає санкції ст. 309 ч. 1 КК України», — зазначає у вироку суддя.

Нагадаємо, що відповідно до нових правил про нарахування субсидії, особа, яка має довідку про нарко- або алкозалежність, може отримати допомогу від держави на сплату комунальних послуг.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «У Полонному за заняття наркотиками чоловіку доведеться сплатити понад 1000 гривень»

  1. Виктор Морозов коментує:

    Вдумайтесь тільки: за ОДНУ стеблину рослини коноплі!!! Порахуйте, скільки разів обвинуваченого допитували, скільки бумаги списали, скільки осіб було причетних до того. щоб завершити слідство і судове засідання…. І все че за одну стеблину!!!! Ганьба! Цим з дозволу сказати правоохоронцям робити нічого ?!!! Коли собаці немає що робити, вона яйця лиже. А шепетівські поліціянти описують одну стеблину коноплі …


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці