Листоноша привласнила кошти субсидії односельця

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно жительки Шепетівського району громадянки К., яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що К., перебуваючи на посаді листоноші, як матеріально-відповідальна особа відповідно до Договору про повну індивідуальну матеріальну відповідальність, зобов’язана отримувати та доставляти ввірені їй грошові кошти адресатам, забезпечувати схоронність цих коштів та майна, а також забезпечувати достовірність звітних даних, відомостей та інших матеріалів.

Не зважаючи на дані вимоги, К. умисно привласнила бюджетні кошти, призначені на виплату субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Так, К., знаходячись у будинку за адресою місця свого проживання, маючи із собою грошові кошти в сумі 2428,65 грн., призначені для доставки виплати пенсіонеру Б., привласнила їх, а у подальшому витратила на власні потреби.

Після вчинення привласнення бюджетних коштів, з метою приховання своєї злочинної діяльності, власноручно здійснила в графі «Підпис одержувача» підпис «Б.», тим самим вчинила підроблення зазначеного офіційного документа, що виданий підприємством, в якому вона працювала та засвідчила фіктивний факт отримання грошових коштів пенсіонером.

19 липня 2017 року К. свідомо передала начальнику відділення поштового зв’язку відомість про виплату субсидій та в Книзі обліку поштових відправлень зробила відмітку про проведення з отримувачем повного розрахунку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці