Полончанина і виправдалили, і засудили

Увечері 10 грудня 2017 року в Полонному між двома чоловіками, що разом «чаркували», розгорілася суперечка. Один звинуватив іншого, що той не повернув телефон його співмешканки, який взяв напередодні, і накинувся з кулаками. Як результат: у потерпілого тілесні ушкодження, які медичні експерти кваліфікували, як легкого ступеня тяжкості, а обвинувачений — на лаві підсудних Полонського районного суду за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України — умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Також 26-річного раніше судимого чоловіка правоохоронці обвинуватили і у грабежу, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 186 КК України). Мовляв, після бійки він зняв з потерпілого 2 срібні персні й зірвав із шиї срібний ланцюжок. Однак, цю версію у судовому засіданні заперечили обидва учасники конфлікту, пояснивши, що прикраси були своєрідною заставою, які потерпілий віддав добровільно, а обвинувачений обіцяв повернути, коли той віддасть гаджет.

«Такі дії не можуть розцінюватись як викрадення чужого майна шляхом грабежу, а тому обвинувачений за ч. 2 ст. 186 КК України підлягає виправданню на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України за відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення», — робить висновок суддя.

Відтак виносить вирок, яким визнає полончанина винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, та призначає остаточне покарання у виді 5 місяців і 5 днів арешту. За ч. 2 ст. 186 КК України — чоловіка суд виправдав.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці