У Кам’янці жінку вкусила гадюка

У Кам’янці жінку вкусила гадюка

Вчора, 8 травня, в селі Кам’янка Славутського району жінку вкусила гадюка. Селянка працювала на власному городі, який неподалік лісу, де й натрапила на небезпечного плазуна. Про це повідомляє Славута NEWS.

Постраждалу госпіталізували до реанімаційного відділення Славутської ЦРЛ. Наразі стан жінки медики оцінюють як стабільно важкий.

Шановні громадяни! Запам’ятайте:

не слід зневажливо ставитися до отруйних змій та їх укусів. Зазвичай гадюки самі не нападають, а кусають у випадках самозахисту, коли людина випадково на них наступає, захоплює рукою разом із травою тощо. Пам’ятайте, що різкі рухи привертають увагу змій і можуть викликати їх напад. Будьте уважними у лісах чи біля водойм.

Нагадаємо, нещодавно в центрі Шепетівки гадюка вкусила вівчарку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Боронячи Україну, загинув Захисник зі Славути
Хотів отримати «грошову допомогу»: пенсіонер зі Славути став жертвою шахраїв
Спортсменка з Шепетівщини увійшла до ТОП-10 чемпіонату Європи
Кишкову паличку не знайшли, але є нюанс: що показала перевірка водойм Хмельниччини

Читайте у цій рубриці


На Шепетівщині 13-річний хлопець налякав 7-річну дитину предметом, схожим на ніж: що встановила поліція
Під час гасіння сухої рослинності на Шепетівщині рятувальники знайшли тіло чоловіка
Резонанс на Хмельниччині: Лубінець ініціював перевірку дій ТЦК після заяв про застосування сили до 61-річного чоловіка (Відео)
12-річна дівчинка запитала дорогу, а почула сексуальні пропозиції від водія маршрутки: інцидент на Хмельниччині
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads