У Хмельницькому попався любитель дитячої порнографії

У Хмельницькому попався любитель дитячої порнографії

У Хмельницькому міськрайонному суді розглянули справу про зберігання дитячої порнографії.

Обвинувачений із лютого по 26 квітня цього року, знаходячись за місцем свого проживання, одержав доступ та здійснив закачування з мережі Інтернет на інформаційні носії свого системного блоку 277 файлів, що належать до дитячої порнографії.

У подальшому, отримавши доступ за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем до дитячої порнографії, та завантаживши її, почав умисно зберігати дитячу порнографію без мети збуту чи розповсюдження.

Тобто, чоловік обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 3011 КК України — умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та умисне зберігання дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження.

Обвинувачений беззаперечно повністю визнав свою вину у вказаному кримінальному правопорушенні, щиро розкаявся у вчиненому, активно сприяв в його розкритті.

Відтак, Хмельницький міськрайоний суд ухвалив:

«Укладену 30 травня 2023 року між прокурором Окружної прокуратури м. Хмельницького та обвинуваченим угоду про визнання винуватості — затвердити. Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 3011 КК України, та призначити покарання за ч. ч. 1 ст. 3011 КК України у виді позбавлення волі строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України засудженого від відбування основного покарання у виді позбавлення волі звільнити, встановивши іспитовий строк 1 рік. На підставі ст. 76 КК України покласти наступні обов’язки, пов’язані із звільненням від відбування покарання з випробуванням: повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання,роботи або навчання; періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації. Стягнути на користь держави судові витрати в розмірі 8467 (вісім тисяч чотириста шістдесят сім грн. 26 коп.) за проведення судових експертиз».

На вирок може бути подана апеляція до Хмельницького апеляційного суду через Хмельницький міськрайонний суд протягом 30 днів з дня його проголошення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині чоловік викрав військову форму
«Чорний зброяр» із Хмельниччини встиг продати чимало боєприпасів: його викрили
Псевдооператор мобільної компанії оформив кредит на жінку із Хмельниччини
Підлітки Хмельниччини разом із Оленою Зеленською взяли участь у фіналі гри від ЮНІСЕФ

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині чоловік викрав військову форму
«Чорний зброяр» із Хмельниччини встиг продати чимало боєприпасів: його викрили
Мешканку Славути за її діяння ув’язнили та конфіскували майно
Псевдооператор мобільної компанії оформив кредит на жінку із Хмельниччини
FacebookTelegramViberWhatsAppX