Мешканку Хмельниччини можуть позбавити волі на 12 років

Мешканку Хмельниччини можуть позбавити волі на 12 років

У Хмельницькому поліцейські затримали «закладчицю», яка займалась збутом синтетичних наркотиків. Правопорушницею виявилась 36-річна жителька Ярмолинецької тергромади. Їй уже оголошено підозру. За торгівлю наркотиками жінці може загрожувати до 12 років ув’язнення.

«21 червня близько 21:00 по проспекту Миру, що в місті Хмельницькому, працівники поліції під час патрулювання виявили у жінки понад сотню згортків з речовиною білого кольору. Експертиза показала, що це синтетичні наркотики PVP, амфетамін та мефедрон. «Закладчицю» правоохоронці затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», — повідомляє Хмельницьке районне управління поліції.

Слідчі Хмельницького районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили жінці підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «Мешканку Хмельниччини можуть позбавити волі на 12 років»

  1. Вова коментує:

    Напевно підозріло поводилася та помітно нервувала ?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


12-річна дівчинка запитала дорогу, а почула сексуальні пропозиції від водія маршрутки: інцидент на Хмельниччині
На Хмельниччині поліцейські встановлюють обставини ДТП за участю 10-річної велосипедистки
Світло під час відключень: які заклади Шепетівського району отримають 3,8 млн грн
Хотів навести російські ракети на оборонні заводи та логістичні центри: СБУ затримала агента фсб на Хмельниччині

Читайте у цій рубриці


12-річна дівчинка запитала дорогу, а почула сексуальні пропозиції від водія маршрутки: інцидент на Хмельниччині
Хотів навести російські ракети на оборонні заводи та логістичні центри: СБУ затримала агента фсб на Хмельниччині
Хотів встановити застосунок для повітряних тривог, а втратив купу грошей: нова шахрайська схема на Хмельниччині
На Шепетівщині мікроавтобус зіткнувся з дизельним потягом: що відомо
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads