Під колесами поїзда загинула 53-річна мешканка Хмельниччини
Вчора, 5 лютого, у м. Вінниця під колеса швидкісного поїзда потрапила 53-річна жителька Хмельницької області. Потерпіла отримала травми, несумісні з життям.
«Подія сталася близько 15:30. За попередньою інформацією слідства, потяг під керуванням 55-річного мешканця м. Жмеринка здійснив наїзд на жінку, яка перетинала колію в невстановленому місці. Від отриманих тілесних ушкоджень вона загинула на місці події», — повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

За цим фактом слідчі розпочали розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту).
Обставини та причини аварії встановлюють слідчі.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
15 років сексуального насильства над дітьми у реабілітаційному центрі: справу засновника передали до суду
Скористалися безпорадним станом жінки: серед підозрюваних у зґвалтуванні на Хмельниччині — неповнолітній
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь