На Шепетівщині рятувальники дістали з річки тіло жінки
Вчора, 15 червня, о 19:48 до Служби порятунку надійшло повідомлення від працівників поліції про те, що на річці Горинь у селищі Білогір’я, що у Шепетівському районі, потонула жінка.
«За допомогою човна рятувальники обстежили водойму та виявили тіло громадянки 1958 року народження. Тіло передано працівникам поліції. Причини та обставини події встановлюють правоохоронці», — повідомляє Головне управління ДСНС у Хмельницькій області.
Шановні громадяни! Закликаємо дотримуватися правил безпечної поведінки біля водойм:
- не купайтеся у невстановлених місцях;
- не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
- не пірнайте у незнайомих місцях;
- не залишайте дітей без нагляду під час купання, навіть на мілководді;
- не купайтеся наодинці;
- у разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Понад 106 млн грн збитків: прокурори Хмельниччини повідомили про підозри посадовцям, депутатам та керівникам підприємств
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь