У Шепетівці учень ПТУ відповів за поножовщину «через Діда Мороза»

Шепетівський міськрайонний суд визнав 18-річного шепетівчанина винним за інкримінованою йому ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) 22 лютого. Про це повідомив Шепетівський міськрайонний суд.

Події, що привели молодого чоловіка на лаву підсудних розгорталися 25 лютого 2016 року. Обвинувачений С., на той час неповнолітній, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вступив у суперечку із-за не сприйняття ним жарту потерпілого щодо порівняння з Дідом Морозом через піну від пива на губах. Після чого всі розійшлись, та вже перебуваючи вдома, в СМС-переписці продовжили з’ясування стосунки.

Тієї ж ночі, потерпілий разом з знайомими Б., та Ф., пішли в гуртожиток до обвинуваченого та зайшли у кімнату, де між ними виник конфлікт. Власник кімнати, щоб примусити потерпілого, Ф., і Б., залишити його помешкання, дістав із шухляди столу кухонний ніж, став погрожувати нічним гостям і пошкодив куртку Ф. Зрозумівши реальність намірів обвинуваченого, потерпілий, а за ним Б., з Ф., почали тікати з гуртожитку. Обвинувачений, наздогнавши потерпілого П., який впав, умисно наніс останньому один удар ножем ззаду у праву половину грудної клітки. Після чого другий удар спереду у ліве плече потерпілого та декілька ударів ногами та руками по голові. Вказаними діями С. спричинив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, як небезпечні для життя в момент заподіяння.

Утім, з врахуванням поведінки самого потерпілого, який у нічний час, порушуючи відпочинок обвинуваченого, прийшов у кімнату гуртожитку проживання останнього для з’ясування з ним стосунків, де порушив звичайну обстановку, пошкодив майно, чим фактично спровокував дії обвинуваченого, та щирого каяття обвинуваченого, добровільного відшкодування матеріальної шкоди потерпілому та витрат медичного закладу на лікування останнього, суд ухвалив призначити С. покарання у виді 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік 6 місяців.

Вирок законної сили наразі не набрав і може бути оскаржений до Апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці