У Славуті стартував екотуризм

У вівторок, 21 липня, у рамках поданого на участь у громадському бюджеті-2021 проєкті «Екологічна стежина як форма здійснення лісового туризму» відбувся велопробіг експериментальним маршрутом між Славутою та селом Голики. Про це повідомила пресслужба Славутського МВК.

Близько 70 учасників підтримали цю ідею та долучилися до велопрогулянки. При цьому наймолодшій учасниці, Мілані, — лише 6 років, а найстаршому, Валерію Шабурову, — 65 років.

Для довідки

«Екологічна стежина як форма здійснення лісового туризму»: створення екологічної стежки є формою реалізації лісового туризму, а також базою створення комлексного екотуристичного продукту. Це завчасно визначений туристичний маршрут, привʼязаний до певної місцевості, на якому будуть розташовані унікальні та типові обʼєкти. Екостежка, на якій передбачено 5 зупинок, буде добре обладнана та інформаційно насичена. Автор проекту: Віктор Гавура.

Наразі проєкт проходить експертну оцінку структурними підрозділами виконавчого комітету Славутської міської ради. А чи буде він реалізований чи ні, залежатиме від голосування за громадські проєкти у вересні цього року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці