У Полонному ліс незакон­но передали в оренду як землі водного фонду

На Хмельниччині місцева прокуратура у судовому порядку вимагає скасування рішення про неправомірну передачу в оренду земель лісового фонду. Про це повідомила пресслужба прокуратури Хмельницької області.

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.

В межах реалізації представницьких повноважень, Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі на території Полонського району.

Встановлено, що райдержадміністрацією неправомірно припинено право місцевого лісокомунального підприємства на постійне користування землями лісового фонду, які згодом їх під виглядом земель водного фонду на 49 років передано в оренду місцевому мешканцю.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання незаконними та скасування розпоряджень Полонської районної державної адміністрації, а також визнання договорів оренди землі площею майже 8 га вартістю чверть мільйона гривень недійсними.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, позов прокурора перебуває на розгляді у Полонському районному суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці