13 травня на Хмельниччині волатимуть сирени

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 травня 2020 року з 10:00 до 12:00 години. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Основна мета проведення перевірки — визначення працездатності систем оповіщення.

Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5–7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «13 травня на Хмельниччині волатимуть сирени»

 1. саня шмелёв коментує:

  А чого будуть???

 2. Дописувач коментує:

  “ра­ді­оточ­ки, ра­ді­оп­рий­ма­чі”
  Радiоточкок майже не лишилося у людей, а на приймач треба частоту чи станцію знати. На сайті ОДА про це ні слова. Гуглиться лише сайт якогось львівського села, де є перелік частот.
  Висновок: як щось нехороше станеться, то тільки львів’яни і врятуються, а ми — нє, бо комусь в ОДА було ліньки.

 3. +маски будуть у всіх


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці