У гарнізонах Хмельнич­чини в загальній черзі на житло перебуває понад 2700 військових

В Міністерстві оборони України сьогодні, 9 грудня, відкрили списки загальної черги військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку, станом на 01.07.2019. Щодо Хмельниччини, то на житло чекає 2793 військовослужбовці.

В області найбільше осіб перебуває в черзі: у Хмельницькому гарнізоні — 1282, у Старокостянтинівському — 737, у Кам’янець-Подільському — 353, у Шепетівському — 292. Найменше перебуває військових на квартирному обліку в Ярмолинецькому гарнізоні — 38, та Волочиському — 10.

Зі списками загальної черги військовослужбовців можна ознайомитись за посиланням.

— Наразі в гарнізонах ЗС України у черзі на житло понад 47 тисяч сімей військовослужбовців, близько семи тисяч з яких чекають на новосілля майже 20 років. З початком Антитерористичної операції списки квартирної черги видалено із вільного доступу задля уникнення відтоку персональних даних військовослужбовців Збройних cил України. Сьогодні відповідна інформація щодо черговиків упорядкована і приведена до вимог Закону України «Про захист персональних даних», — зазначив начальник житлового відділу Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Юрій Липко.

За інформацією Міноборони, у 2019 році на бюджетну програму «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних сил України» було виділено 826 млн гривень. Наступного року передбачено в рамках бюджетної програми 1,2 млрд грн.

Нагадаємо, що в 2018-му напередодні свята Покрови 90 нацгвардійців отримали сертифікати на житло у Хмельницькому.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці