У Хмельницькому військові Нацгвардії отримали ключі від 90 квартир

Напередодні свята Покрови, 13 жовтня, у Хмельницькому відбулося урочисте вручення сертифікатів та ключів для отримання квартир до Дня захисника України. Тепер 90 сімей військовослужбовців Національної гвардії України зможуть жити в одно-, дво- або три- кімнатних квартирах новозбудованого житлового будинку. Повідомила прес-служба НГУ.

9-поверховий будинок, загальною площею 5000 квадратних метрів, збудовано в рамках державної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

Прикметно, що з огляду на те, якими темпами зводяться в Україні новобудови, такі, як ЖК Слобожанский квартал, — можна із впевненістю сподіватися, що подібні програми будуть втілюватися і надалі. Нагадаємо, двоє дівчат-сиріт із Грицівської та Ленковецької ОТГ цьогоріч отримають однокімнатні квартири згідно з державною програмою забезпечення житлом дітей-сиріт.

Вручення відбулося за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова.

— Підвищення соціальних гарантій особового складу є одним з пріоритетних завдань на шляху розвитку Національної гвардії України, яка не словом, а ділом захищає Батьківщину, її волю, суверенітет і територіальну цілісність. І забезпеченість житлом є важливою запорукою високого соціального статусу військовослужбовців, — зазначив під час церемонії вручення командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

Командувач НГУ повідомив, що державним бюджетом України на 2018 рік на будівництво та придбання житла для військовослужбовців НГУ спрямовані видатки у розмірі 200,0 млн грн, за рахунок яких вже отримано та передано під заселення 135 квартир, зокрема 94 квартири — для забезпечення житлом сімей учасників АТО.

Також генерал-полковник Юрій Аллеров поділився інформацією, що до кінця року додатково планується ввести в експлуатацію 2 житлові будинки на 80 квартир в м. Вишгороді та 3 гуртожитки на 87 кімнат у Запоріжжі та Миколаєві, придбати близько 48 квартир та виплатити грошову компенсацію за не отримане житло 37 сім’ям військовослужбовців.

Довідково

Протягом 2014–2018 років за рахунок усіх джерел фінансування житлом забезпечено 921 родину військовослужбовців Національної гвардії України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Хмельницькому військові Нацгвардії отримали ключі від 90 квартир»

  1. А де квартири для дітей, у яких батьки загинули в АТО?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці