Залицяння до дівчини для чоловіка завершили­ся зламаною щепепою

Полонський районний суд закрив кримінальне провадження щодо обвинуваченого за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) через відмову потерпілого від обвинувачення. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«Відповідно до ст. 12 КК України злочин, передбачений ч. 1 ст. 122 цього ж Кодексу є злочином середньої тяжкості і згідно зі ст. 477 КПК України належить до кримінального провадження у формі приватного обвинувачення. … з урахуванням позиції потерпілого про відмову від обвинувачення, а також чоловіка, який визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України, суд приходить до висновку, що клопотання потерпілого слід задовольнити, а кримінальне провадження закрити», — зазначає в ухвалі суддя.

Події відбулися в ніч на 8 вересня цього року в Полонному біля більярдного клубу: 20-річний місцевий житель вдарив кулаком в голову молодого чоловіка, бо вважав, що той залицявся до його колишньої дівчини. Медики діагностували у потерпілого переломи кісток черепа та струс головного мозку.

У підготовчому судовому засіданні він подав заяву про відмову підтримувати приватне обвинувачення щодо свого кривдника. Прокурор і обвинувачений проти її задоволення не заперечували.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці