Славутські депутати виступили проти благодійних внесків у лікарні

Керівники Славутчини, голови об’єднаних територіальних громад — Ганнопільської, Берездівської, Улашанівської та Крупецької та очільники медичних закладів зібралися з метою обговорити питання фінансового забезпечення медичної галузі Славутчини. Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

Міський голова Славути Василь Сидор вкотре закликав усіх спільно відстоювати питання перекладання додаткових видатків та повноважень, без будь-яких компенсацій, на органи місцевого самоврядування. Адже потрібно усвідомлювати, що таким чином усі видатки перекладаються на людей.

Окрім цього очільник міста зазначив, що фінансування органами місцевого самоврядування делегованих державних повноважень є незаконним, і може потягнути за собою юридичну відповідальність.

Депутат Славутської міської ради Оксаною Деревенчук порушила питання щодо благодійних внесків у лікарні від пацієнтів. Звичайно, кожна людина може добровільно і на власний розсуд жертвувати свої кошти чи майно. Проте, як зазначила Оксана Мефодіївна, не у кожного з пацієнтів є такі кошти, а також наголосила про морально-етичну сторону даного питання.

Тому керівники міста і району звернулися до головного лікаря ЦРЛ з проханням надати інформацію щодо суми коштів, зібраної закладом, а також на які потреби — ліки, витратні матеріали — вони витрачені.

У підсумку усі присутні керівники ОТГ зійшлися на тому, щоб наразі прибрати скриньки із збору коштів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці