Працівники служб зайнятості Хмельниччини переймали досвід співпраці з роботодавцями у Славуті
На базі Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ 16–17 жовтня відбулася нарада на тему: «Про підсумки діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2019 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям». Про це йдеться на сайті Хмельницького обласного центру зайнятості.
У перший день наради учасники дискутували щодо підвищення рівня зайнятості та зниження рівня безробіття серед населення. Значну увагу приділили і питанню перспективи міста Славути, району в плані розвитку інфраструктури та створення робочих місць.
А на другий день учасники підсумкової наради переймали досвід співпраці Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ з лідируючими підприємствами Славутчини — ПРАТ «Геберіт керамік продакшн» та ТОВ «НВК «Екофарм».
За словами директора Славутської міськрайонної філії Сергія Пономарьова, за останні 3 роки, майже 200 осіб було працевлаштовано на вищезгадані підприємства.
— Служба зайнятості пропонує ряд послуг роботодавцям: в першу чергу — компенсація єдиного соціального внеску за особу, яка була працевлаштована на новостворене робоче місце за сприянням служби зайнятості; підвищення конкурентоспроможності та якості робочої сили шляхом навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду; надання ваучера працюючим громадянам, без відриву від виробництва, — зазначив Сергій Черешня, директор Хмельницького ОЦЗ.
Під час візиту на приватне акціонерне товариство «Геберіт керамік продакшн», що входить до складу швейцарської корпорації «Геберіт» керівники обласного центру зайнятості, філій та базових центрів зайнятості мали змогу поспілкуватися з начальником відділу виробничих систем GPS та технічних проєктів Юрієм Прусом, а також Юлією Васьківською — начальником лабораторії контролю виробництва.
Вони зазначили, що підприємство виготовляє вироби санітарно-будівельної кераміки найвищої якості, частина з яких постачається закордонним споживачам. Тому вимоги на підприємстві до якості роботи високі. Середньооблікова чисельність штатних працівників 543 особи.
В ході екскурсії присутні мали змогу побачити, як працює глазурувальник, ставильник-вибірник, ливарник гіпсових форм, укладальник-пакувальник.
Під час відвідування ТОВ Науково-виробничої компанії «Екофарм», яке розташоване на території Улашанівської ОТГ, директор департаменту виробництва лікарських засобів Віталія Нестерова та начальник виробництва Тетяна Супрун розповіли про діяльність компанії «Екофарм», яка заснована у 1998 році. В. Несторова зауважила, що основу діяльності підприємства складає розробка, виробництво та просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів з екологічно чистої рослинної сировини та інших природних джерел. Середньооблікова чисельність штатних працівників 236 осіб.
— На фармацевтичному ринку представлені чотири оригінальних препарати, розроблені фахівцями «Екофарм»: «Протефлазід», краплі та супозиторії, «Імунофлазід», «Флавозід»», — зазначила Тетяна Супрун.
На підприємстві функціонують виробництво та лабораторії, склад сировини і допоміжних матеріалів, протипожежні резервуари, насосна станція, трансформаторна підстанція, контрольно-пропускний пункт.
Варто зазначити, що злагоджена співпраця з роботодавцями, особливо особисті зустрічі директорів філій та базових центрів зайнятості з керівниками підприємств, сприяють вирішенню кадрових питань.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь