Перевезення славутських школярів у вересні кілька тижнів тестуватимуть на зручність

У Славутській міській раді 12 серпня пройшла зустріч із приватними перевізниками міста. Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

На зустрічі першочергово порушили питання довезення учнів із мікрорайонів «Південний» — 14 дітей, «Мокроволя» — 12 учнів, район ЗОШ № 4 — 23 учня до освітніх закладів міста, у яких передбачені старші класи за профільними напрямками.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про освіту» у місті впроваджено профільну освіту для старшокласників (учнів 9–11 класів) у трьох закладах, а саме: ЗОШ № 1, НВК, НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».

Якщо із ранковим довезенням учнів ситуація більш-менш ясна, то проблематичним було питання із довезенням школярів після навчання додому.

У результаті обговорення усі учасники зустрічі зупинилися на тому, щоб перші кілька тижнів з початку навчання зробити «діагностичними», а вже потім, у міру виникнення проблемних питань, у робочому порядку їх вирішувати (корегувати графік руху або вжити інші заходи), аби діти могли зручно та безпечно доїжджати до своїх навчальних закладів та діставатися свого дому.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці