Чи запровадять зелений туризм на Ізяславщині?

Для вирішення питання самозайнятості на селі 5 серпня в Ізяславській районній філії проведено семінар з питань організації зеленого туризму для безробітних. Про це повідомила прес-служба Ізяславської РДА.

На зустрічі фахівець з профорієнтації Тетяна Франчук розповіла, як шляхом облаштування агроосель, відродження народних промислів, популяризації історичного минулого, фольклору, культури та традицій свого краю можливо вирішити проблему зайнятості.

— Сільський туризм — невикористана можливість українського села, вид підприємницької діяльності, форма відпочинку у сільській місцевості. Як показує практика, сім’я, яка починає працювати у сфері зеленого туризму, не лише вирішує проблему зайнятості, вона сприяє створенню нових додаткових робочих місць: у сфері торгівлі, розваг, транспортного обслуговування тощо, — зазначила фахівець.

Звичайно ж, одній людині займатися таким видом діяльності непросто, їй необхідна підтримка сільської громади. У ході семінару визначалась роль та місце в цьому питанні органів місцевого самоврядування, служби зайнятості та безпосередньо незайнятих громадян району. Учасники ознайомились з можливостями розвитку та впровадження в життя сільських громад, бізнес–ідей, які сприяють розвитку інфраструктури села, а відповідно і створення нових робочих місць.

Нагадаємо, що у Шепетівського району селяни смт Грицева найперші в Хмельницькій області започаткували зелений туризм.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці