Помер довгожитель Нетішина

Вчора, 7 серпня, зупинилося серце Дмитра Мельника — найстаршого мешканця міста Нетішина, що у Хмельницькій області. Про сумну звістку повідомив виконавчий комітет Нетішинської міської ради. Земляки знали Дмитра Мельника, як учасника бойових дій Другої світової війни, вчителя з більш ніж 56-річним стажем.

Цієї зими нетішинці ще вітали дідуся зі славним 100-річчям. Ювіляр встиг поділитися секретами свого довголіття:

«Жити в гармонії з собою; дякувати Богові за все, що маємо і за все, чого не маємо; їсти овочі та фрукти, вирощені своїми руками; любити свої село, містечко, свої традиції та передавати їх своїм дітям; цінувати те, що маєш».

Народився Дмитро Мельник у лютому 1919 року в селі Паланка на Брацлавщині Вінницької області у багатодітній родині. Чоловік пережив три голодомори. У 1939 він став червоноармійцем, курсантом полкового училища в Єлабузі. Отримавши початкові ази військової науки, потрапив на радянсько-фінську війну. Воював він у складі 20 окремого стрілецького батальйону, захищав Можайськ, Калінін, Сталінград, Вязьму. Під Вязьмою був поранений. Має військові нагороди. У листопаді 1945 був демобілізований. Після виходу на пенсію переїхав жити до Нетішина разом зі своєю донькою. Але громадської діяльності не залишив: проводив військово-патріотичне виховання серед учнівської молоді, завжди є бажаним гостем у навчальних та культурних закладах міста, був активістом міської організації ради ветеранів.

«Людини-патріота, яка понад усе любила Україну та рідну землю. Попри поважний вік, він був активним членом міської ветеранської організації, завжди бажаним гостем в навчальних закладах міста, загальноміських заходів. За щирість, доброту, відвертість та душевне тепло його поважали дорослі і діти, його життєвий шлях — приклад для всіх нас», — йдеться у дописі виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці